کارواش خانگی چیست؟

حتما زمانی که ماشینتان کثیف می‌شود به فکر کارواش می‌افتید و این اسم برای همه شما آشنا است. کارواش خانگی یا همان واترجت یک دستگاه پر استفاده برای تمیز کردن ماشین، پنجره ها و نمای بیرونی منزل و … است. این دستگاه فشار آب را شدت بخشیده و همین فشار زیاد آب سبب می‌شود تا سطوح مختلف به راحتی پاک و تمیز شوند.

 

اهمیت استفاده از کارواش خانگی

با خرید یک کارواش خانگی می‌توانید صرفه جویی بسیاری در هزینه های خود کنید. قطعا هزینه کارواش یا حتی قبض آب هنگامی که به روش سنتی و در خانه ماشین خود را بشویید زیاد خواهد بود. به علاوه سایر مشکلاتی که نظیر گذراندن وقت در ترافیک و نوبت در کارواش یا سختی شستشوی دستی ماشین می‌توانند وجود داشته باشند. به همین دلیل است که می‌گوییم خرید یک کارواش خانگی مهم است. با واترجت می‌توانید علاوه بر ماشین سایر سطوح را نیز بشویید و از آب کمی نیز استفاده کنید.

مزایای کارواش خانگی

واترجت توسط پمپی که درونش تعبیه شده می‌تواند فشار آب را افزایش دهد. در اینصورت می‌توانید در مصرف آب صرفه جویی کنید.

استفاده از واترجت و شستشو توسط آن آسان است.

هزینه‌های کارواش شما را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

می‌توانید برای سایر کارها نیز از آن استفاده کنید.

و …

 

انواع کارواش خانگی

کارواش سیار:

کارواش سیار در دو نوع ساخته می‌شود. یک مدل برای مصارف خانگی و دیگری برای مصارف صنعتی. این کارواش می‌تواند فشار آب معمولی را به فشار قوی تبدیل کند. منبع انرژی این کارواش ها برق یا بنزین است. آب درون کارواش نیز می‌تواند سرد یا گرم باشد.

قدرت کارواش صنعتی از کارواش خانگی بیشتر است. به علاوه کارواش ها از لحاظ اندازه به سه گروه کوچک، متوسط و بزرگ تقسیم می‌شوند.

کارواش دستی:

کارواش دستی نسبت به کارواش های سیار ارزانتر است به همین دلیل رواج بسیاری دارد. به علاوه با دست می‌توان به راحتی تمام نقاط ماشین را شست.

فروشگاه ابزارطاها انواع واترجت از برندهای معتبر را موجود دارد. شما می‌توانید به راحتی این کالا را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.مشاهده سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *